Opis

🌟 30-Dniowe Wyzwanie Wizualizacyjne z OmCreate 🌟

Zapraszam Cię do udziału w ekscytującym 30-dniowym wyzwaniu, które zapoczątkuje proces przekształcania Twojego życia poprzez przeprogramowywanie umysłu, eliminowanie niesłużących wzorców i tworzenie nowych, pozytywnych schematów mentalnych. Wykorzystując najnowsze odkrycia w dziedzinie neuroplastyczności, podejmiemy wspólnie naukowo podpartą podróż, która umożliwi Ci radykalną zmianę sposobu myślenia i działania.

Jaki jest cel tego wyzwania? Zdefiniowanie Twoich marzeń i ich realizacja! Nie musisz czekać dziesiątek lat, aby to osiągnąć. Klucz tkwi w posiadaniu odpowiedniej wiedzy oraz praktycznych narzędzi, które umożliwią Ci szybką i skuteczną realizację Twoich pragnień. Właściwie pokierowany umysł, wzbogacony o nowe pozytywne przekonania na swój temat, ma zdumiewającą zdolność do osiągania tego, co sobie zażyczy, w znacznie krótszym czasie niż mogłoby się wydawać.

30 dni, w czasie których będziemy pracować nad wykorzystaniem neuroplastyczności Twojego mózgu, by pomóc Ci stworzyć i utrwalić nowe ścieżki neuronalne oraz pozytywne schematy myślenia. To nie tylko wyzwanie, to podróż do głębszego poznania siebie i niepowtarzalna okazja do zmiany przekonań oraz zaprojektowania swojego umysłu na życie, którego pragniesz.

Co dla Ciebie przygotowałam i co zyskasz?

🌟 90 Zadań na każdy dzień:

Otrzymasz ode mnie na e-maila zadania na 30 dni !

90 zadań, po trzy na każdy dzień, na rano, popołudnie i wieczór. Nigdzie nie musisz wychodzić. Robisz je samodzielnie, kiedy chcesz i możesz.

Zadania są tak zaprojektowane, by stopniowo przeprogramowywać Twój umysł, eliminować niesłużące wzorce, tworzyć nowe pozytywne nawyki życiowe i budować pozytywne przekonania na swój temat.

Z pewnością będziesz mieć pytania i trudności w niektórych aspektach dlatego, przygotowałam spotkania w formie webinarów, podczas których wiele Ci wytłumaczę, udzielę wskazówek, podpowiem jak działać lub uporać się z trudnościami.

🌟 Dwa webinary edukacyjne:

Moje webinary dostarczą Ci wiedzy i narzędzi na temat efektywnego wyznaczania celów, technik wizualizacji, sposobów na utrzymanie motywacji, działań w ciągu dnia oraz naukowo popartych metod na wykorzystanie neuroplastyczności mózgu do Twojej korzyści.

 🌟 Medytację programującą:

Specjalnie na potrzeby tego wyzwania przygotowałam dla Ciebie medytację programującą, która pomoże Ci aktywnie wykorzystać zdolność Twojego mózgu do adaptacji i rozwoju. Słuchając jej, będziesz mógł(a) programować swoją podświadomość na swoje pragnienia, wykorzystując niezwykłą zdolność mózgu do nauki i tworzenia nowych ścieżek neuronalnych.

Dlaczego Warto Dołączyć?

🌟 Poznasz praktyczne narzędzia i techniki:

Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci świadomie wpływać na swoje życie.

🌟 Stworzysz nowe nawyki:

Przez 30 dni będziemy pracować nad wykorzystaniem neuroplastyczności Twojego mózgu, by pomóc Ci stworzyć i utrwalić nowe, pozytywne schematy myślenia i nawyki, które doprowadzą Cię do życia, którego pragniesz.

Zacznij swoją podróż ku lepszemu życiu już dziś! Dołącz do mnie i przygotuj się na miesiąc intensywnej, ale satysfakcjonującej pracy nad sobą.

Privacy Preference Center