Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym, z pasji trenerem rozwoju
osobistego. Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpoczęłam od pracy nad sobą, a przełomowym momentem było przeczytanie książki Joe Vitale „Zero Ograniczeń”, traktującej o hawajskiej psychologii Ho’oponopono. Zafascynowana metodą postanowiłam ją zagłębić i nauczyć się jej u źródła, czyli na Hawajach. Jak okazało się później Ho’oponopono było najważniejszym wstępem do mojej przygody z rozwojem osobistym, która zakończyła się stworzeniem własnej metody. Metody, która całkowicie zawładnęła moim życiem, zmieniając jego bieg.

Filozofia OmCreate koncentruje się na odzyskaniu kontaktu z samym sobą, z własną podświadomością w celu osiągnięcia swoich pragnień i marzeń.

Umiejętność nawiązania kontaktu jest kluczowa, bo kiedy tylko go uzyskasz, zrozumiesz, że wszystko co dzieje się w Twoim życiu jest lustrzanym odbiciem tego co dzieje się w Twoim wnętrzu, a to o czym myślisz manifestuje się w życiu codziennym. To na Tobie spoczywa odpowiedzialność za Twój los. Jeśli więc jesteś w stanie wykreować życie, którego nie akceptujesz i w którym jest Tobie niekomfortowo, z równym powodzeniem możesz zamienić je na pełne pasji, miłości i spełnienia.

Na przeszkodzie do osiągnięcia celu zazwyczaj stoją własne negatywne myśli takie jak: „nie da się”, „to niemożliwe”, „nie uda mi się”, „ktoś inny może to mieć, ale nie ja”, „jeszcze nie czas”, itp., wynikające w głównej mierze ze złych schematów, doświadczeń czy też lęków.

Jeżeli zatem sposób w jaki myślimy minuta po minucie kształtuje Twój los, dlaczego po prostu nie zmienić sposobu myślenia?

OmCreate to autorski program skoncentrowany na nauce skonfrontowania się z własnym problemem, na umiejętności odnalezienia jego źródła, na uzyskania kontaktu z podświadomością w celu przekształcenia swoich myśli na takie, dzięki którym osiągniesz sukces, szczęście, spełnisz marzenia, w świecie, w którym do tej pory funkcjonujesz, w którym obecne są: problemy, choroby i zmartwienia. Twoje myślenie i postrzeganie będzie zupełnie inne. Filozofia OmCreate zakłada umiejętność wychwycenia i zapanowania nad negatywnymi i destrukcyjnymi myślami dotyczącymi codzienności, uruchamiającymi machinę, która finalnie nie pozwala nam wyjść z konkretnego problemu zataczając coraz większe koło.

Efektem spotkań indywidualnych i ukończonych warsztatów jest:

 • umiejętność prawidłowej transformacji myśli
 • umiejętność utrzymywania prawidłowych relacji
 • uzyskanie harmonii i wewnętrznego spokoju
 • pozbycie się leków
 • możliwość ruszenia z miejsca
 • realizacja marzeń
 • umiejętność klarownego i pozytywnego myślenia
 • umiejętność określenia własnych potrzeb
 • umiejętność reagowania na problemy i podejmowanie dobrych dla
  siebie decyzji
 • samoakceptacja
 • umiejętność rozwiązywania konfliktów