Zapraszam Cię do praktyki medytacji. W tym module znajdziesz 9 medytacji. Każda ma inne zadanie.

Kupuję OM + See

⭐️  Najlepsza opcja zakupu

Medytacja prowadzona- zaprojektuj swój dzień. 

Celem medytacji jest zaprojektowanie Twojego dnia. Twój umysł, kiedy o czymś myślisz, tworzy obrazy. Oczami wyobraźni widzi scenariusze, nad którymi rozmyślasz. W Twoim ciele rodzą się związane ze scenariuszami emocje, które następnie stają się Twoim doświadczeniem. Jeśli pragniesz doświadczać pozytywnych wydarzeń, zgodnych z Twoimi celami, ważne jest, aby wizualizowane scenariusze były dla Ciebie pozytywne.  Przygotowana przeze mnie medytacja jest idealnym ćwiczeniem do kreowania i doświadczania pozytywnych scenariuszy, zanim rozpocznie się dzień. Dzięki regularnej praktyce masz szansę na szybszą realizację swoich celów.

Czas medytacji: 13:11

medytacja bezpłatna

Medytacja oczyszczająca na zakończenie dnia.

Celem medytacji jest mentalne oczyszczenie się i powrót do wewnętrznej równowagi po dniu, który dobiega ku końcowi. Podczas każdego dnia myśląc o zadaniach, pracy, innych ludziach itd. kierujemy swoją uwagę- energię na zewnątrz. Wieczorna praktyka ma na celu wyciszenie, uwolnienie napięcia oraz skierowanie energii z powrotem do wewnątrz ciała.

Czas medytacji: 24:28

medytacja bezpłatna

Medytacja prowadzona na noc z afirmacami.

Podświadomość nigdy nie śpi, nigdy nie robi sobie przerwy, zawsze działa, pracuje i zarządza Twoim umysłem i ciałem. Umysł podświadomy działa automatycznie, nie analizuje, funkcjonuje na podstawie wyuczonych czynności oraz przekonań o Tobie i świecie, w którym żyjesz. Jest bankiem Twoich nawyków. Celem tej medytacji jest wprowadzenie do Twojego umysłu poprzez pracę z afirmacją pozytywnych przekonań na Twój temat.

Dzięki systematycznej medytacji połączonej z praktyką afirmacji możesz nauczyć swój umysł nowych zdrowych, dobrych dla Ciebie nawyków mentalnych.

Czas medytacji: 18:22

Medytacja oczyszczająco -programująca z afirmacjami dla każdej czakry.

Umysł i ciało są zawsze ze sobą połączone, nawet jeśli wysyłany sygnał jest negatywny. Celem tej praktyki jest odblokowanie bądź, jeśli regularnie praktykujesz utrzymanie właściwej energii i prawidłowego przepływu. Twoim zadaniem jest wykonanie pracy opartej na wizualizacji punktów energetycznych, wypowiadając przygotowane dla każdej czakr afirmacje. Regularna praca oparta na kierowaniu uwagi we właściwą stronę oraz pożądane miejsce pokaże Ci, w jak prosty sposób możesz zarządzać swoim potencjałem.

Czas medytacji: 26:35

Medytacja oczyszczająco-aktywująca czakry.

Punkty energetyczne mają swoje kolory, każdy z nich inny. Przygotowana praktyka jest kolejną na aktywację, oczyszczenie lub utrzymanie właściwego przepływu energii za pomocą wizualizacji kolorów, świadomym kierowaniem uwagi do punktów energetycznych w trakcie oddechu.

Czas medytacji: 15:55

Medytacja z oddechem Ha

Hawajczycy wierzą, że aby pojawiło się to, czego pragniesz w Twoim żuciu, wpierw należy tchnąć w to powietrze. Medytacja z oddechem Ha jest moją autorską praktyką, łączącą pracę z medytacją i oddechem Ha. Celem tej praktyki jest zaktywowane energii poprzez hawajski oddech Ha oraz zwizualizowanie swoich pragnień. Oddechu Ha uczyłam się podczas szkolenia z hawajskiej praktyki Ho’oponopono na Maui, poznając jego moc i ogromny potencjał postanowiłam połączyć z inną praktyką o równie potężnym potencjale- wizualizacji. Uwielbiam ją i cieszę się, że w takiej formie mogę przedstawić ją Tobie.

Czas medytacji: 21:03 min

Medytacja aktywująca centra energetyczne.

Posiadasz w swoim ciele i jego polu centra energetyczne zwane czakrami. W sumie jest ich około 114. Zwykle mówi się o siedmiu i z nimi związana jest większość praktyk. W siedmiu czakrach znajdujących się w Twoim ciele zlokalizowane są bardzo ważne gruczoły produkujące hormony, substancje chemiczne krążące w Twoim ciele. Wolne od blokad pracują w prawidłowy- zdrowy, wspierający sposób, zablokowane- ograniczają Cię, źle wpływają na przepływ energii.

Celem tej medytacji jest odblokowanie punktów energetycznych, uzyskanie swobodnego przepływu energii oraz zaktywowanie potężnej energii drzemiącej w każdej z siedmiu czakr. Proces ten odbywa się poprzez świadome kierowanie uwagi połączone z oddechem.

Czas medytacji: 13:00

Medytacja prowadzona - uwalniająca (pełnia Księżyca)

Celem tej medytacji jest uwolnienie oraz oczyszczenie się, od wszystkiego, co już Ci nie służy. Podczas tego procesu uwolnisz swoje blokady, ograniczenia, wydarzania z przeszłości, by pod koniec poprzez praktykę wdzięczności powrócić do swojej mocy.

Czas medytacji: 36:26

Medytacja prowadzona - dostrajająca do Twoich pragnień (nów Księżyca)

Celem tej medytacji jest dostrojenie się do swoich pragnień. Podczas praktyki masz możliwość poprzez spowolnienie pracy Twojego mózgu, pracę opartą na wizualizacji i aktywowaniu pozytywnych emocji towarzyszących procesowi, zaprojektować i uzyskać stan przyzwalający na pojawienie się w Twoim życiu najskrytszych pragnień. Pozwól się poprowadzić, wyzwolić najpiękniejsze obrazy oraz zaktywować najpiękniejsze emocje.

Czas medytacji: 39:19

Kupuję OM + See

⭐️  Najlepsza opcja zakupu