Każda osoba, którą na co dzień spotykasz bez względu na to w jakiej sytuacji się znajduje, ma szanse na lekkie i szczęśliwe życie. Ty również masz taką szansę. W rzeczywistości to jak będzie ono wyglądało zależy tylko od Ciebie. Wychowałeś się w takim a nie innym środowisku, otoczony większą lub mniejszą troską, być może otrzymałeś na start o wiele mniej niż inni, ale to co było już się wydarzyło a TERAZ jest DZIŚ i właśnie na tym należy się skupić. Nasz umysł jest wybitny! Nie ma żadnych ograniczeń, ale by móc skorzystać z jego ogromnego potencjału w pierwszej kolejności należy zapoznać się z zasadami jego funkcjonowania.

Działasz na dwóch poziomach. Świadomym –  za jego pomocą funkcjonujesz na co dzień, myślisz i dokonujesz wszelkich wyborów oraz Podświadomym – będącym źródłem Twoich emocji i posiadającym zdolność kreacji. Podświadomość jest również miejscem, do którego trafiły i nadal trafiają wszystkie Twoje doświadczenia, zarówno te dobre jak i złe. Jeśli Twoja Świadomość zdecyduje się na działanie to w pewnym sensie wydaje rozkaz Twojej Podświadomości, ta z kolei bazuje na doświadczeniach, osądach i przekonaniach. Podświadomość nigdy nie kwestionuje poleceń, nie rozważa, czy są słuszne, zwyczajnie wykonuje wszystko w co świadomie wierzysz.  Jeśli jest w Tobie przekonanie, że nie zasługujesz na miłość, nigdy nie będziesz jej mieć. Jeśli myślisz, że jesteś biedny, będziesz odczuwał biedę. Jeśli myślisz, że nie zasługujesz na awans i podwyżkę, uwierz Twoja Podświadomość zgodnie z przekonaniem zatroszczy się, żeby tak było. Tu pojawia się niezwykła kwestia, czyli afirmacja.

Czym jest afirmacja?  „Afirmacja jest to stwierdzenie, że coś istnieje lub jest prawdą”. Pytanie w co chcesz wierzyć? Wydawać by się mogło, że pozytywne myślenie jest bardzo łatwe, łatwo jest wierzyć w piękne rzeczy. Sytuacja zmienia się, kiedy przychodzi nam działać w trudnych momentach, pod wpływem presji, emocji, często mając bagaż przykrych doświadczeń. Wówczas nasz umysł automatycznie korzysta z rozwiązania, które ma „pod ręką” czyli takiego, którym wcześniej już się posłużył, nawet jeśli nie wyniknęło z niego nic dobrego.

W trakcie sesji indywidualnych wspólnie odkrywamy nowe wzorce myślenia, uczymy się innego spojrzenia na problem, pracujemy nad sztuką pozytywnego myślenia i co najważniejsze nad prawidłowym formułowaniem afirmacji. Zapraszam na sesję.

Zapraszam na sesję indywidualną.

Kontakt